Loader

Integrierte Leitstelle Meldkamer Rotterdam-Rijnmond

Wilhelminakade, Rotterdam (3072AG)

Véhicules / Engins

248

POIs

363

Mots-clés

519

Utilisateurs actifs

3

Mis à jour le samedi 12 septembre 2026

Hey centralist! Welkom op de 21ste verdieping van het World Port Centre (WPC).

Dit is je uitzicht: de Erasmusbrug, de Euromast en de zon die weerspiegelt op de rustige Maas. Een prachtige plek… maar rustig zal het hier zeker niet blijven!

Deze simulator is met één doel gebouwd: hem zo realistisch mogelijk maken. Perfect zal hij zeker nog niet zijn — en waarschijnlijk zal hij dat ook nooit helemaal worden. Om de simulator zo realistisch mogelijk te spelen, zijn er daarom een paar dingen om rekening mee te houden.

De uitrukregels van de ambulance zijn gebaseerd op de werkelijkheid. Naast de bekende A2-, A1- en A0-prioriteiten bestaat binnen deze simulator ook A1+. Deze prioriteit is puur intern en bedoeld als tussenstap tussen A1 en A0. Een A1+ melding heeft dus voorrang op een reguliere A1-melding.

Wanneer de 17-992 (traumahelikopter) wordt ingezet voor een melding, wordt van jou als centralist verwacht dat je de 902 (trauma-auto) handmatig op status 6 zet. In werkelijkheid kunnen deze twee eenheden niet tegelijkertijd worden gealarmeerd.

Heb je feedback, een compliment, een fout gevonden of gewoon een idee? Laat het vooral weten via het feedbackformulier. Uiteraard mag je ook altijd iets op het forum plaatsen.

Ho! Daar gaat de telefoon…

Aan het werk, centralist!

avatra-img
martijnwa

Propriétaire

  • Créé le
    mai 2026
  • En cours de déploiement
    • Ambulance (transport / non urgent)
    • Ambulance (urgent / urgence)
    • Pompiers
  • Options
    • Les engins communiquent la destination verbalement
    • Toujours utiliser l'indicatif verbal
    • Vérifier l'équipement malgré la responsabilité territoriale
    • Démarrer la session avec des transports sanitaires précréés
    • Prise de localisation d'intervention depuis un POI connu
    • Les engins en statut 3 se dirigent vers la zone de stationnement
    • Les engins se dirigent vers la zone de stationnement jusqu'à l'ordre d'annulation
    • Les positions GPS seront interpolées
    • Regrouper les quartiers par nom de commune
    • Prendre en compte l'équipement de la responsabilité territoriale

Leitstelle der Klasse C